تبليغاتX
انجمن وبلاگ نويسان
دانلود آهنگ جدید
دانلود رايگان فيلم و سريال
ابزار وبلاگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود زیرنویس
زیرنویس فارسی
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
webdesign düsseldorf
مدل لباس
دانلود آهنگ جدید
خرید کتاب
انجام پروژه متلب
در ضد سرقت
دانلود کتاب
فروش بک لینک
خانه هوشمند

خرید لباس مجلسی
جراحی بینی
دانلود موزیک
برندگان لاتاری
خرید اپل آیدی
دانلود سریال عاشقانه
کفش زنانه
دانلود آهنگ جدید
ثبت نام لاتاری
تشریفات عروسی
وقت سفارت

بلیط هواپیما
ویزای کاری
دانلود فيلم جديد
مجله تفریحی و سرگرمی
دانلود سریال شهرزاد
سریال عالیجناب
دانلود آهنگ جدید
دانلود اهنگ سنتی
شبکه اجتماعی
سریال شهرزاد فصل سوم
اخبار روز
پاپ آپ
تور لحظه اخری
سرگرمی و طنز

بازديد : 2363 مرتبه
تاريخ : پنجشنبه 28 فروردين 1393

بلیط بخت آزمایی که نزدیک بود روانه سطل زباله شود برای زوج خریدارش 1 میلیون دلار به ارمغان آورد.
این زوج خوشبخت 54ساله برنده جایزه 1 میلیون دلاری یک مسابقه بخت آزمایی شدند اما تا دوماه بعد از اعلام نتایج از برنده شدن خود مطلع نبودند.
آقای "رامون رودریگز" بی خبر از همه جا بلیط برنده اش را در کنسول تریلی اش رها کرده بود و هنگامیکه قصد داشت آن را درون سطل زباله بیاندازد متوجه شد برنده جایزه 1 میلیون دلاری شده است.
این زوج اهل ایالت جورجیا هستند و این بلیط را در یک پمپ بنزین در تکزاس خریداری کرده بودند . آقای "رودریگز" زمانیکه در حال تمییز کردن ماشین خود بود قصد  داشت  این بلیط را در سطل زباله بیاندازد که همسرش مانع شد و گفت بهتر است شماره آن را در اینترنت چک کنند و همین زمان بود که آنها متوجه شدند این بلیط برای آنها ثروت میلیونی به همراه دارد.
خانم رودریگز میگوید: با دیدن شماره خودمان گفتم این امکان ندارد و بارها و بارها شماره را بازهم نگاه کردم. این شماره بر اساس تاریخ تولد دختر خانواده انتخاب شده بود و امکان نداشت مسئله اشتباه باشد.
اگرچه از زمان اعلام نتیجه حدود دو ماه میگذشت اما این زوج به محل قرعه کشی رفته  و با ارائه بلیط چک یک میلیون دلاری خود را دریافت کردند.

تهیه و ترجمه:: گروه خبری پرداد / پریسا دهقان

بازديد : 4417 مرتبه
تاريخ : يکشنبه 24 فروردين 1393

امروز علاوه بر دختران و زنان ، در بخش هایی از تهران دیده شده است  پسران نیز در ازای دریافت پول، خود را به زنان متمول می سپارند. حتی خانه تیمی های جنسی پسرانه نیز برای اجاره خدمات جنسی به زنان پولدار وجود دارد.

خانه فساد,خانه های فساد,

اخیرا در برخی از مناطق کشور مثل نقاط مرفه نشین تهران شاهد پدیده های جدیدی در حوزه مسائل و روابط جنسی هستیم. بدون شک چنین رفتارهای نامتعارفی زاییده فرهنگ ما نیست و محصولی وارداتی می باشد که توسط رسانه های بزرگ غرب که شبیه گمرک فرهنگی برای آن عمل می کنند به کشور ما آمده است.
خانه فساد و توطئه یهود ، یهود پس از هزاران تامل در مورد برتری بر مسیحیان و یهودیان و همه جامعه بشری خواست تا برای فقدان جمعیتی خود چاره ای بجوید. متاسفانه این چاره جویی مبتنی بر سیاست های افزایش تراکم جمعیتی نیست، بلکه بر رشد منفی جمعیت سایر جوامع برای ایجاد توازن با جوامع یهودی صهیونیسم تمرکز داشته است.

خانه فساد,خانه های فساد,

برای این منظور اولین بار مرغ و خروس ها در آزمایشگاه های صهیونی مورد بررسی قرار گرفتند. با جدا سازی این دو از هم پس از مدتی رابطه جنسی بین دو هم جنس آغاز شد و به تدریج دسته مرغ ها و خروس ها از جیث تعداد رو به کاهش یافتن نهاد. همین امر با ایجاد شکاف جنسی بین جوامع با تولید مکاتب شومی مثل فمنیسم و زن گرایی و مردگرایی و غیره هم امتحان شد. امروز به همین علت رشد جمعیت در بسیاری از کشورهای اروپایی کاملا منفی است.
فاحشگی یک صنف حقوقی: از طرفی با فراموش شدن نهاد خانواده، بی بند و باری ها رفتاری و جنسی دارای توجیه حقوقی و عرفی هم شد و روز به روز در قالب های جدیدی به بازار پر سود تجارت جنسی جهان عرضه می شود.
خانه فساد و فاحشه ها در بسیاری از کشورها دارای حقوق صنفی هستند و مورد حمایت ویژه برخی از نهادها نیز قرار می گیرند. از آنجا که عمر یک روسبی معمولا بیش از 4 سال نیست، برای این امر خدمات بیمه و پشتیبانی در نظر گرفته شده و از حیث پزشکی هم عمل های پیچیده جراحی و زیبایی را برای آن تدارک دیده اند. در غرب فاحشگی بروز برخی زیربناهای حیوانی مکتب فکری آن است.
افراد زیادی هم هستند که با در اختیار گرفتن زنان و دختران به تجارت جنسی می پردازند. در کشورهایی که این امر دارای توجیه حقوقی نیست، تخلفات از این دست به طور قاطع توسط پلیس رهگیری و سرکوب نمی گردد. چرا که رشوه های مالی و جنسی دلالان این حوزه در اغلب اوقات برای دور زدن قوه قهریه اجتماع کفایت می کند.

در ایران و در تهران: مدتی است که تجارت جنسی با سبک های نوین غربی در کشور ما نیز صورت می گیرد. امروز علاوه بر زنان و دختران در بخش هایی از تهران دیده شده است که پسران نیز در ازای دریافت پول، خود را به زنان متمول می سپارند. حتی خانه های فساد و تیمی جنسی پسرانه نیز برای اجاره خدمات جنسی به زنان پولدار وجود دارد.
اجتماع ما یک جامعه جوان است و این امر با محاسن بسیارش، عوارضی را هم به همراه دارد. پتانسیل های جنسی در یک اجتماع جوان بسیار بالاست، اما متاسفانه "سرانه" فرزند آوری نسبت به این نیروی جوان در کشور، به سمتی می رود که غرب اکنون در آن قرار دارد.
این یعنی ما در دهه آتی با بحران جنسی مواجه خواهیم بود. از سویی پیر شدن کشور هم تبعات بسیار بدی خواهد داشت که از دید کسی پوشیده نیست. باید دید آیا سیاست های جمعیتی و اجتماعی دولتی و کلان تدبیری را برای عدم ورود این توطئه صهیونیستی در سال های آتی خواهد اندیشید؟

عاقبت روابط نامشروع اقای داماد در شب عروسی به سراغش آمد/ تصاویر

ورود یکی از دوست دخترهای سابق یک داماد چینی به مراسم عروسی وی و حمله او به عروس جوان باعث برهم خوردن مراسم عروسی شد.
طبق تصاویر منتشر شده توسط شاهدان حاضر در این مراسم عروسی زن جوانی که باردار به نظر میرسید با پوشیدن یک لباس عروس وارد سالن مراسم عروسی شده و به شدت با داماد و عروس جوان درگیر شد. این زن که مدعی بود فرزندی از آقای داماد در شکم دارد به شدت به او حمله ور شده و سپس به زد و خورد با عروس جوان پرداخت.

عاقبت روابط نامشروع اقای داماد در شب عروسی به سراغش آمد/ تصاویر


عاقبت روابط نامشروع اقای داماد در شب عروسی به سراغش آمد/ تصاویر

میهمانان حاضر در مراسم به قدری شوکه شده بودند که از جای خود حرکت نکردند و بعد از اینکه زن جوان تور عروسی را ازسر عروس کشید آنها وارد صحنه شده و سعی در آرام کردن این زن داشتند.
این دختر جوان به قدری عصبانی شده بود که حتی جمعیت 6-7 نفری میهمانان نمیتوانستند مانع از حمله او به زوج جوان شوند. او با گریه از داماد میخواست که مسئولیت فرزندی که به او تحمیل کرده است را بپذیرد. نکته جالب این دعوای پر سرو صدا طرفداری عروس خانم از داماد بود.
او خطاب به این دختر گفت : "اگر قصد تو اخاذی نیست میتوانستی خیلی زودتر از اینکه جنین تا این اندازه رشد کند آن را سقط کنی، تو اکنون قصد داری که شوهر مرا وادار کنی هزینه زندگی تو را بدهد و من مانع این کار میشوم."


منبع: pardad.ir

بازديد : 3613 مرتبه
تاريخ : 11 اسفند 1391
با سلام بی شک همتون با فیلم Spiderman(مرد عنکبوتی)آشنا هستید امروز براتون اخرین نسخه از فیلم مرد عنکبوتی رو با نام مرد عنکبوتی شگفت انگیز با کیفیت عالی آماده کردم  امیدوارم لذت ببرید (برای دانلود نیاز به اشتراک دانلود اپلودباز و یا رودفایل دارید) 


Genre: Action | Adventure

Size: 2.10 GB

Quality: 3D

Resolution: 1920*1080

Language: English

Run Time: 2hr 16 min

IMDB


ادامه مطلب...
بازديد : 2612 مرتبه
تاريخ : 11 اسفند 1391
با سلام فیلم سه بعدی The Amazing Spiderman رو با کیفیت 720p و رایگان براتون گزاشتم تا کسایی که کیفیت فول اچ دی رو نمیتونستند دانلود کنند این رو دانلود کنند

فرمت:mkv 720p side by side 

حجم:900 مگابایت

مدت:2 ساعت و 16 دقیقهادامه مطلب...
مطالب پر بازديد
آخرين مطالب
صفحه قبل 1 2 ... 9 صفحه بعد